29. okt. 2014

Tallinn

Vahetada sularaha bitcoinide vastu võib meie bitcoin-ATM’is. Bitcoin-ATM asub aadressil Madara 31 KiirAutoLaen punktis. ATM on avatud E-R 9-18, L, P suletud. ATM võtab vastu ainult eurokupüüre (vääringutes 5, 10, 20, 50, 100 ja 200 eurot). DSC_1412-12smATMil on eestikeelne menüü.

Bitcoini hind on seotud börsihindadega ja see muutub sõltuvalt börsil olevast kursist. Hinna sisse on juba arvutatud komisjonitasu.

Bitcoini ostu juhistega on võimalik tutvuda kohapeal.


ATMi kasutamiseks peab käepärast olema Teie virtuaalse rahakoti QR-kood, ehk ruuduline mark (mobiiltelefonis, tahvelarvutis või trükitud paberile).

Enne bitcoinide ostu sooritamist on ostja kohustatud esitama tellerile isikutuvastamiseks oma isikutõendava dokumendi.

Bitcoin-rahakott on teie füüsilise rahakoti ekvivalent, mis asub Bitcoin võrgus. Bitcoin-rahakott hoiab teie privaatvõtit (-võtmeid), mis lubab teile kasutada bitcoinid. Iga bitcoin-rahakott näitab kõikide nende bitcoinide saldot, mida ta kontrollib ja lubab teile tasuda konkreetsele isikule kindel summa, nagu füüsiline rahakottki. See rahakott erineb krediitkaartidest, kus võetakse ostusumma kontolt maha müüa poolt.
Te võite hakata regulaarselt kasutama bitcoin-rahakoti nutitelefonis või oma arvutis, kui soovite teha ainult online-makseid. Igal juhul võite valida sobiva rahakoti ühe minutiga. Rahakottide ülevaade ja kirjeldused leiate lehel: https://bitcoin.org.

kaart