29. okt. 2014

Bitcoin ärikliendile

Bitcoin pakub turvalist ja odavat maksete töötlemise viisi.

Icon Kõige madalamad komisjonitasud

Bitcoin süsteemi kõrge turvalisus võimaldab teha tehinguid väga odavalt ja efektiivselt. Teil on võimalik teha tehinguid või vastu võtta makseid Bitcoin võrgus peaaegu ilma komisjonitasudeta. Enamikel juhtudel ei ole tehingute eest tasumine vajalik, see on pigem soovituslik teie tehingute kiire kinnitamise eesmärgil.

Icon Kaitse pettuste eest

Iga ettevõte, kes võtab vastu krediitkaarte või makseid PayPal süsteemi kaudu, puutub kokku maksete tagasikutsumise probleemidega. Maksete tagasikutsumisega seotud pettused põhjustavad turu vähenemist ja hindade suurenemist, mis mõjutab ka ostjat teenuste hindade poolest. Bitcoin-maksed on pöördumatud ja turvalised ning ettevõtja võib teenuse hinna määramisel mitte arvestada enam võimalike pettustega.

Icon Kiired rahvusvahelised maksed

Makse bitcoinides laekub Aafrikast Kanadasse 10 minutiga. Tegelikult, bitcoinid ei asu kuskil konkreetses kohas, see on virtuaalne raha. Nii on võimalik üle kanda nii palju bitcoine kui vaja maailma igasse kohta, ilma piirangute, viivituste ning tasudeta. Samuti ei ole vahendajaid (pangad jm), kelle pärast võis oodata kolm tööpäeva.

Icon PCI standardite jälgimine ei ole nõutav

Krediitkaartidega online-tehingute teostamisel on reeglina vajalik turvalisuse meetmete jälgimine vastavuses PCI standarditega. Bitcoin nõuab hoolitseda vaid oma virtuaalse rahakoti ning oma maksepäringute turvalisuse eest. Kasutades Bitcoin süsteemi ei teki teil kulutusi ega vastutust seoses klientide andmete (sh krediitkaartide) töötlemisega.

Icon Tõmmake tähelepanu oma ärile

Bitcoin – see on arenev turg uute klientidega, kes otsivad võimalusi oma bitcoine kulutada. Bitcoinides maksete vastuvõtmine on hea viis uute klientide saamiseks ning teie ärile tähelepanu juhtimiseks. Teenuste eest tasumisvõimaluste laiendamine on reeglina üks edukamatest online-äri praktikatest.

Icon Maksete kinnitamine mitmete isiku poolt

Bitcoinis on võimalik teha makseid ka mitme isiku kinnitusega analoogselt maksete kinnitamisele internetipangas. Näiteks, makse teostatakse ainult siis, kui saab kõikide vajalike isikute allkirju.

Icon Finantsiline läbipaistvus

Ettevõtte peab oma raamatupidamises arvestama kõiki tehinguid. Bitcoinide kasutamisel olete läbipaistvuse kõrgtasemel, kuna siis saate pakkuda oma partneritele infot teie tehingute ja arvete kontrollimiseks. Mittetulundusühingutel on samuti võimalik soovi korra näidata avalikkusele, kui suured summad olid saadud annetusena.